Wypełnij poniższy formularz i kliknij "Wyślij dane". Pola z gwiazdką są obowiązkowe. Jeśli zostaną puste, formularz nie przejdzie. Automatyczne potwierdzenie z bazy powinno przyjść na podany adres mailowy w ciągu kilku minut (jeśli nie przyjdzie, poszukaj w folderze "SPAM" na swojej poczcie).
Zanim wypełnisz formularz wiedz, że:
1. W jednym formularzu możesz wpisać TYLKO jedną osobę (dla żony itd. trzeba drugi raz wypełnić formularz.
2. Identyfikatory będą drukowane automatycznie. Na identyfikatorze znajdą się informacje: imię, nazwisko oraz miasto. Nie zrób błędów w tych danych, bo źle je wydrukujemy. Prosimy również, żeby nie pisać swoich danych drukowanymi literami, napisz Kowalski a nie KOWALSKI.
3. Po wysłaniu zgłoszenia powinno przyjść automatyczne potwierdzenie zapisu - jeśli nie przyjdzie, sprawdź skrzynkę SPAM lub skontaktuj się z sekretariatem Ośrodka. Jeśli chcesz coś poprawić po wysłaniu formularza, to nie uzupełniaj go po raz drugi, tylko napisz na adres: krosnoforum@gmail.com
4. Jeśli masz jakieś pytania, to nie zadawaj ich w formularzu, bo możemy je przeoczyć (zgłoszeń jest bardzo dużo). Napisz pytanie oddzielnie na adres: krosnoforum@gmail.com
 
 
 
 
 
 
 
Jest też możliwość noclegu w szkole w cenie 5 zł. za osobę. Aby zapisać się na nocleg w szkole prosimy dzwonić pod tel. 661-859-960. Trzeba mieć swój śpiwór i karimatę. W szkole jest bardzo czysto i ciepło. W ciągu 7 dni od momentu zapisu zrób przelew na konto Forum:
44 8636 1031 2003 1502 6419 0003
Odbiorca: Parafia św.Piotra Apostoła i św.Jana z Dukli
ul.Wyszyńskiego 30 38-400 Krosno Tytułem: Forum, nazwisko i imię, miasto.
 
Po wysłaniu formularza, należy oczekiwać na potwierdzenie na podany przez Ciebie adres e-mail. Jeśli potwierdzenie nie przyjdzie, prosimy o kontakt z sekretariatem Ośrodka. Ponieważ ostatnio zdarzało się, że automatyczne potwierdzenie zapisu trafiało do skrzynki spamowej, prosimy, aby ją też sprawdzić po wysłaniu zgłoszenia.