Sesja Formacyjna 2018

Powrót

Zanim wypełnisz formularz wiedz, że:
1. W jednym formularzu możesz wpisać TYLKO jedną osobę (dla żony itd. trzeba drugi raz wypełnić formularz.
2. Identyfikatory będą drukowane automatycznie. Na identyfikatorze znajdą się informacje: imię, nazwisko oraz miasto. Nie zrób błędów w tych danych, bo źle je wydrukujemy. Prosimy również, żeby nie pisać swoich danych drukowanymi literami, napisz Kowalski a nie KOWALSKI.
3. Po wysłaniu zgłoszenia powinno przyjść automatyczne potwierdzenie zapisu - jeśli nie przyjdzie, sprawdź skrzynkę SPAM. Jeśli tam też nie ma lub chcesz coś poprawić, wypełnij formularz jeszcze raz. Pamiętaj, że wszystkie rubryki z gwiazdką powinny być wypełnione. Jeśli masz jakieś pytania, to nie zadawaj ich w formularzu, bo możemy je przeoczyć (zgłoszeń jest bardzo dużo). Napisz pytanie oddzielnie na adres: mocni.centrum@jezuici.pl
4. Wypełniając formularz nie używaj emotikonek, obrazków, uśmieszków itp.
 
 
 
 
 
Kapłani i siostry zakonne mają uczestnictwo za darmo.
Płacą jedynie za posiłki, jeśli zaznaczą taką opcję.
 
 
Nie zapewniamy noclegów – należy ich szukać we własnym zakresie. Pod programem sesji znajduje się lista proponowanych przez nas miejsc noclegowych.
 
Po wysłaniu formularza, należy oczekiwać na potwierdzenie na podany przez Ciebie adres e-mail. Jeśli potwierdzenie nie przyjdzie w ciągu kilku minut, wypełnij formularz drugi raz. Ponieważ ostatnio zdarzało się, że automatyczne potwierdzenie zapisu trafiało do skrzynki spamowej, prosimy, aby ją też sprawdzić po wysłaniu zgłoszenia.