Rekolekcje Ignacjańskie

 

Przeżyj Adwent w modlitewnym zasłuchaniu. Zapisz się na rekolekcje ignacjańskie w życiu codziennym. 

Zapisy są już zamknięte.

Jak samodzielnie odprawić rekolekcje ignacjańskie w domu? To proste! Codziennie robisz po kolei jedną medytację z książki "Bierzcie i jedzcie" oraz ignacjański rachunek sumienia. Czwartego dnia robisz medytację powtórkową, wybierając tę najbardziej owocną z trzech poprzednich. Służy to pogłębieniu treści. Jak zrobić medytację i ignacjański rachunek sumienia? Instrukcje znajdziesz w książce oraz dostaniesz w formie konferencji w mp3 na adres mailowy, który podasz w zgłoszeniu. W planie rekolekcji jest też piętnastominutowa rozmowa z przydzielonym na ten czas kierownikiem duchowym, który ma pomóc we właściwym przeżywaniu modlitwy. Będzie się ona odbywała co 4 dni, o godzinie, którą ustalisz bezpośrednio ze swoim kierownikiem. Proponujemy różne formy kontaktu:

1. Osobistą - z tej mogą skorzystać osoby, które co 4 dni mają możliwość przyjść na rozmowę do nas na Sienkiewicza 60;

2. Telefoniczną - dla osób, które już były na rekolekcjach ignacjańskich i wiedzą, jak wygląda rozmowa;

3. Przez komunikator z kamerką w komputerze lub telefonie z internetem (może to być Messenger, Skype lub Teams) - dla osób, które będą przeżywać rekolekcje pierwszy raz;

W razie potrzeby służymy pomocą od poniedziałku do piątku pod nr 42-288-11-53. Można też pisać na adres: mocni.centrum@jezuici.pl.