Zapisy na IV Tydzień

Zapisy na IV Tydzień 
27 grudnia - 2 stycznia 2020

Oświadczam, że zgadzam się na rozmowę z kierownikiem duchowym. Oświadczam, że moje zdrowie psychiczne i fizyczne pozwala mi na udział w trudzie rekolekcji. Zobowiązuję się zachować pełne milczenie w czasie rekolekcji. Zobowiązuję się również wyłączyć telefon komórkowy na czas rekolekcji.
 
 
 
 
 
 
 
 
Prosimy o dokonanie wpłaty zaliczki w wys. 100 zł. w ciągu siedmiu dni od dokonania zapisu. Stanowi ona potwierdzenie przyjazdu na rekolekcje.
W przypadku rezygnacji z rekolekcji do miesiąca przed ich rozpoczęciem - zwracamy zaliczkę w całości.
 
 
 
Na podstawie art. 7 ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Mocni w Duchu, moich danych osobowych w celach korespondencyjnych, archiwizacji oraz na potrzeby organizacji wydarzeń, w zakresie określonym w naszej Polityce Prywatności.
 

 

 

 

 

Powrót

Uważnie wypełnij poniższy formularz. Prosimy, aby nie używać drukowanych liter (napisz Kowalski zamiast KOWALSKI). Po wypełnieniu należy oczekiwać na automatyczne potwierdzenie zapisu. Jeśli nie przyjdzie, poszukaj w skrzynce spam. Czasami tam trafiają. W razie jakichkolwiek problemów lub pytań napisz do nas lub zadzwoń. Postaramy się pomóc:)

Ćwiczenia Duchowe składają się z kilku części: Fundamentu oraz czterech etapów zwanych Tygodniami. Pierwszym etapem Ćwiczeń Duchowych jest Fundament. Nie ma możliwości rozpoczynania formacji od I Tygodnia lub kolejnych Tygodni.

W odpowiedzi na zapis – zawsze wysyłamy automatycznie potwierdzenia na adres mailowy podany w formularzu. Brak potwierdzenia oznacza, że zapis nie został przyjęty. Wówczas prosimy ponownie wypełnić formularz lub skontaktować się z nami telefonicznie.