• Wspólnota
 • Serce Jezusa
 • Duch Święty
pustynia1 serce2 golebica3

Prośba, podziękowanie za modlitwę

Masz problem z którym nie możesz sobie poradzić? Z problemem takim boryka się ktoś kogo znasz i komu chciałbyś pomóc? Czujesz się bezradny i nie masz sił do walki? Wsłuchaj się w głos zaproszenia Jezusa:

Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście,
a Ja was pokrzepię
(Mt 11,28)

Wiedz, że tam gdzie ludzkie siły zawodzą pomóc Ci może jedynie Jezus! Wystarczy tylko Mu o tym powiedzieć i oddać siebie w najlepsze ręce - Jego ręce. We Mszy Świętej (w każdy czwartek godz. 18:00) w ktorej prosimy o wstawiennictwo Św. Charbela, w ramach grupy modlitewnej możemy Cię wesprzeć modląc się w Twoich intencjach. Pełni ufności będziemy nosić w sercu Twoje sprawy i prosić Jezusa, aby w Twoim sercu, w sercu bliskiej Ci osoby zagościł pokój, którego „świat nam dać nie może”.

Pamiętaj jednak, że To Jezus działa, nie my! My wierzymy i będziemy się modlić w Twoich intencjach, ale Ty również zawierz miłości Jezusa i módl się, a nadto rób co w Twojej mocy, aby problem rozwiązać. Módl się w intencjach osób modlących się za Ciebie byśmy zjednoczeni w modlitwie stanowili jedno. A wszystko to po to byś i Ty mógł poczuć błogosławieństwo Boże płynące ze słów:

„Idź, niech ci się stanie, jak uwierzyłeś” (Mt 8, 13).

Doznałaś(-eś) łask przez modlitewne wsparcie, w Twoim życiu nastąpiła poprawa lub w gronie Twoich bliskich zmieniło się na lepsze - napisz do nas.

W poniższym formularzu daj krótkie świadectwo podając swoje imię. Twoje świadectwo zbuduje innych!

Czy nie dziesięciu zostało oczyszczonych?
Gdzie jest dziewięciu?
(Łk 17, 17)

  Wpisz poprawnie swoje imię
  Odpowiedź na to pytanie jest wymagana
  To nie jest poprawny adres e-mail
  Odpowiedź na to pytanie jest wymagana
  Odpowiedź na to pytanie jest wymagana

Swoją prośbę, podziękowanie (wraz z ewentualnymi załącznikami, dokumentacją medyczną cudu) możesz również przesłać na adres email: wspolnota.wsercujezusa@gmail.com.