Trwają zapisy na:

Seminarium Odnowy Wiary

29 . 01 . 2022   –   09 . 04 . 2022

Serdecznie zapraszamy do udziału w Seminarium Odnowy Wiary metodą eksternistyczną. To rekolekcje, które możesz przeżyć samodzielnie w domu. Rozpoczynamy już 29 stycznia 2022 r, a kończymy tydzień przed Wielkanocą. To dobry czas, żeby przygotować swoje serce na ten najważniejszy dzień w roku i odnowić relację z Jezusem.  Kierujemy je do każdego:

  • kto czuje, że pogubił się w swoim życiu;
  • chce się modlić, ale nie wie jak;
  • potrzebuje uporządkować swoją relację z Bogiem;
  • chce poznać Kościół Katolicki i odnaleźć w nim swoje miejsce;
  • słyszał o Jezusie i chce Go lepiej poznać;
  • czuje pustkę i tęsknotę;

czytaj więcej

Rekolekcje Ignacjańskie

26 . 07 . 2022   –   06 . 09 . 2022

W sierpniu zapraszamy na rekolekcje ignacjańskie. W tym roku odbędą się one w Wyższym Seminarium Duchownym w Łodzi. Budynek jest położony w okolicach Kurii i łódzkiej katedry, otoczone parkiem. Oferujemy sprawdzoną kadrę kierowników duchowych, mnóstwo miejsca na medytacje, dostęp do 3 kaplic i przestronne pokoje. W niepewnych czasach pewne jest tylko jedno: Bóg cię kocha i na ciebie czeka. Nie zwlekaj, miejsca bardzo szybko się kończą. Szczegóły i zapisy:

czytaj więcej

Warsztaty Muzyczne dla Młodzieży

18 . 02 . 2022   –   20 . 02 . 2022

W dniach 18-20 lutego, zapraszamy na Warsztaty Muzyczne dla Młodzieży. Prowadzą je już od kilku lat członkowie zespołu Mocni w Duchu wraz z jezuitami, a każde spotkanie gromadzi około 300 młodych osób z całej Polski. Warsztaty będą trwały 3 dni a wszystko odbędzie się w naszej Szkole Podstawowej przy ul. Żeromskiego 26 w Łodzi. W programie m.in. warsztaty śpiewu, tańca, instrumentalne, a także konferencja, Eucharystia, modlitwa uwielbienia, Adoracja i duuuużo zabawy. Zapisy już się rozpoczęły.

czytaj więcej

Szkoła

“Jest rzeczą wielce niebezpieczną chcieć prowadzić wszystkich tą samą drogą do doskonałości” to motto naszej misji, którą realizujemy poprzez SZKOŁĘ.  Jezuicki model wychowania to: indywidualne podejście do ucznia, rzetelne nauczanie, starannie dobrane zajęcia pozalekcyjne oraz współpraca z innymi szkołami, szczególnie jezuickimi, w kraju i za granicą. Jeśli już myślisz o przyszłości swojego dziecka, dowiedz się więcej na stronie szkoły.

czytaj więcej

Aktualności

28 stycznia 2022
Uwielbieniowa Łódź Ratunkowa

Łódź, godz. 19.00 - Uwielbieniowa Łódź Ratunkowa, czyli wieczór uwielbienia dla młodzieży z ostatnich klas podstawówki, liceum oraz młodszych studentów. Kościół Jezuitów.
Transmisja VIDEO - TUTAJ.

30 stycznia 2022

Łódź, Kościół Jezuitów. Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie - godz. 17:30.

Intencję na Mszę świętą - możesz napisać tutaj.
Transmisja VIDEO - TUTAJ.

31 stycznia 2022

Łódź, Kościół Jezuitów. Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie - godz. 18:30.

Intencję na Mszę świętą - możesz napisać tutaj.
Transmisja VIDEO - TUTAJ.

13 maja 2022 - 14 maja 2022
Forum Charyzmatyczne w Gdańsku

czytaj więcej