Dla małżeństw i poważnie zakochanych

WARSZTATY DLA MAŁŻEŃSTW (cykl będzie się powtarzał, więc zapraszamy szczególnie osoby, które jeszcze u nas nie były) 

WARSZTATY DLA POWAŻNIE ZAKOCHANYCH (czyli poważnie myślących o ślubie) z elementami odnowy charyzmatycznej i duchowości ignacjańskiej.

Warsztaty odbędą się równolegle w dwóch osobnych grupach, tzn. nie będą połączone.

Celem jest nauka komunikacji, rozwiązywania konfliktów, osiąganie porozumienia. A także wspólne spędzenie czasu i zabawa:)

Termin: 21-24 listopada 2019 r. Zapisy otworzymy pod koniec września.
(od godz. 18.00 we czwartek do 15.00 w niedzielę)

Miejsce: Dom Rekolekcyjny w Porszewicach k. Łodzi

Koszt: 500 zł od pary

Rekolekcje poprowadzą małżeństwa ze wspólnoty „Mocni w Duchu”

W programie:

  • Niezwykle atrakcyjne warsztaty i wykłady prowadzone m.in. przez profesjonalnych trenerów;
  • Możliwość rozmowy z  kapłanem;
  • Modlitwę osobistą i wspólnotową;
  • Świadectwa wiary i dzielenie się doświadczeniem;
  • Integrację;

Koszt 500 zł od małżeństwa lub od pary obejmuje:

  • 3 noclegi w nowoczesnym Domu Rekolekcyjnym;
  • Pełne wyżywienie;
  • Materiały szkoleniowe dla uczestników;
  • Inne koszty organizacyjne;

W razie pytań informacji udzielą:

 
e-mail: mocni.centrum@jezuici.pl

 

Zapisy są już zamknięte.

Warunki udziału w rekolekcjach:
1. Na tę edycję zapraszamy zarówno małżeństwa jak i zakochanych przygotowujących się do zawarcia małżeństwa. Nie przewidujemy udziału w rekolekcjach osób indywidualnych oraz dzieci.
2. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza zgłoszeniowego otrzymacie e-mail zwrotny potwierdzający przyjęcie zgłoszenia na warsztaty. Program i inne szczegółowe informacje zostaną wysłane do uczestników kilka dni przed rozpoczęciem, lub na życzenie:)
3. Wysłanie przez Was formularza zgłoszeniowego ma charakter wstępny. Ostatecznym potwierdzeniem Waszego udziału w warsztatach jest dokonanie wpłaty zaliczki w wys. 220 zł. w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia wysłania zgłoszenia. Jeśli jest kłopot z wpłatą zaliczki w terminie, wystarczy zgłosić to mailowo, żeby ustalić inny termin. Szczegółowe informacje dotyczące wpłat otrzymacie w e-mailu, który wysyłany jest automatycznie po wysłaniu formularza zgłoszenia.
4. W przypadku rezygnacji przez Was z udziału w rekolekcjach do 10 listopada, zwrócimy zaliczkę w całości. Po tym terminie zaliczkę zwracamy pomniejszoną o kwotę 100 zł, która jest  na pokrycie poniesionych kosztów organizacyjnych. 
5. Z uwagi na dynamikę planowanych zajęć oraz niezależne od nas uwarunkowania organizacyjne nie ma możliwości udziału w 1 lub 2 dniach rekolekcji. W przypadku wcześniejszego wyjazdu/późniejszego przyjazdu nie będzie możliwości zwrotu ani całości ani części kosztów.