Zapisy na 1 Tydzień rekolekcji ignacjańskich

Zapisy na 1 Tydzień 
3-11 sierpnia 2022

Oświadczam, że zgadzam się na rozmowę z kierownikiem duchowym. Oświadczam, że moje zdrowie psychiczne i fizyczne pozwala mi na udział w trudzie rekolekcji i biorę za udział pełną odpowiedzialność. Zobowiązuję się zachować pełne milczenie w czasie rekolekcji. Zobowiązuję się również wyłączyć telefon komórkowy na czas rekolekcji.
 
 
 
 
 
 
Na podstawie art. 7 ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Mocni w Duchu, moich danych osobowych w celach korespondencyjnych, archiwizacji oraz na potrzeby organizacji wydarzeń, w zakresie określonym w naszej Polityce Prywatności.
 

 

Uważnie wypełnij poniższy formularz. Prosimy, aby nie używać drukowanych liter (napisz Kowalski zamiast KOWALSKI). Jeśli masz prośbę lub pytanie, napisz o tym w osobnym mailu, a nie w formularzu. Po wypełnieniu należy oczekiwać na automatyczne potwierdzenie zapisu. Jeśli nie przyjdzie, poszukaj w skrzynce spam. Czasami tam trafiają. W razie jakichkolwiek problemów lub pytań napisz do nas lub zadzwoń. Postaramy się pomóc:)

Ćwiczenia Duchowe składają się z kilku części: Fundamentu oraz czterech etapów zwanych Tygodniami. Pierwszym etapem Ćwiczeń Duchowych jest Fundament. Nie ma możliwości rozpoczynania formacji od I Tygodnia lub kolejnych Tygodni.

W odpowiedzi na zapis – zawsze wysyłamy automatycznie potwierdzenia na adres mailowy podany w formularzu. Brak potwierdzenia oznacza, że zapis nie został przyjęty. Wówczas prosimy ponownie wypełnić formularz lub skontaktować się z nami telefonicznie.