Zapisy na spotkanie Przepięknego Królestwa

Koszt udziału to 40 zł. Jeśli jesteś opiekunem, to też wypełnij formularz. Dzieci nie biorące działu  w warsztatach, można wpisać w rubryce "Uwagi". Pamiętaj, że opiekun powinien być obecny podczas przerw. Może też być obecny na warsztatach.

Wypełniając formularz nie używaj emotikonek, obrazków, uśmieszków itp.
Na podstawie art. 7 ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Mocni w Duchu, moich danych osobowych w celach korespondencyjnych, archiwizacji oraz na potrzeby organizacji wydarzeń, w zakresie określonym w naszej Polityce Prywatności.
 

 

 

Powrót

Uważnie wypełnij formularz. Prosimy, aby nie używać drukowanych liter (napisz Kowalski zamiast KOWALSKI) oraz emotikonek. Jeśli masz prośbę lub pytanie, napisz o tym w osobnym mailu, a nie w formularzu. Po wypełnieniu należy oczekiwać na automatyczne potwierdzenie zapisu. Jeśli nie przyjdzie, poszukaj w skrzynce spam. Czasami tam trafiają. W razie jakichkolwiek problemów lub pytań napisz do nas. Postaramy się pomóc:) Adres kontaktowy: mocni.centrum@jezuici.pl.