• Wspólnota
  • Serce Jezusa
  • Duch Święty
pustynia1 serce2 golebica3

Czwartek, 01 października 2020 r. - Słowa dla Ciebie - o. Józef Kozłowski SJ

" Bóg troszczy się o tych, którzy w Nim pokładają nadzieję, aby nie zostali uwikłani w pułapki tego świata. "

Strona główna

Witaj na stronie wspólnoty modlitewnej W Sercu Jezusa. Nasza wspólnota należy do ruchu Odnowy w Duchu Świętym Kościoła Rzymsko-Katolickiego.

Spotykamy się w czwartki o godz. 19:00 w Sali Teatralnej Ośrodka Odnowy w Duchu Św. w Łodzi ul. Sienkiewicza 60.

Nasze spotkania poprzedzają Msze Święte za wstawiennictwem Świętego Charbela odbywające się w kościele parafialnym o. Jezuitów pw. Najświętszego Imienia Jezus o godz. 18.00.

W każdy ostatni czwartek miesiąca (poza okresem wakacyjnym) odbywają się nabożeństwa z namaszczeniem olejami Świętego Charbela.

Wielbimy Boga – Ojca naszego, rozważamy słowa Jego Syna – Jezusa, poddajemy się działaniu Ducha Świętego. „Ćwiczenia Duchowe Św. Ignacego z Loyoli” i „Seminaria Życia w Duchu Świętym” o. Józefa Kozłowskiego SJ są nam w tym bardzo pomocne. Przychodzimy przygięci ciężarami współczesności, wychodzimy wyprostowani, z radością w sercu. Przychodzą starsi i młodsi, małżeństwa, osoby samotne.

Jeżeli przechodzisz obok, jeżeli wychodzisz z „Galerii Łódzkiej” po drugiej stronie ulicy i masz dosyć hałasu i szumu, jeżeli w pewnym momencie życia chciałbyś wyhamować, zatrzymać się, aby móc się przyjrzeć jak ono wygląda... przyjdź.
Przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami i razem z pełną ufnością powiemy Bogu – Ojcu Najwyższemu: TAK !!!
Wtedy każdy dzień, nawet ten szary, będzie radosny i piękny. - SPRÓBUJ ...!


Bądź radością, którą widać na co dzień!